BG EN

Нападнатите сирийци: Атаката срещу нас бе ксенофобска проява

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Нападнатите сирийци: Атаката срещу нас бе ксенофобска проява

2909
на 03.12.2013
Нападнатите сирийци: Атаката срещу нас бе ксенофобска проява
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Бяхме нападнати с метални боксове и ножове. Целта на това нападение беше да ни убият, а не да ни ограбят. Това беше проява на ксенофобска проява".

препоръчано

Това заяви в ефира на Нова телевизия един от пострадалите сирийци, които в неделя вечерта бяха нападнати на столичния бул. "Сливница". Той обясни, че са ги извикали в полицейското управление, за да разпознаят поне едно от лицата на нападателите си, но пострадалите не са били убедени, че показаните им лица са ги нападнали.

Причината - хората, които са ги нападнали в неделя вечерта, са ги издебнали в гръб. Един от мъжете заяви, че такива ксенофобски настроения в такъв размер не е виждал досега. Според тях има внедрени хора сред сирийците, провокатори, които искат да разрушат мира в България. Съгласно законите на ЕС те нямат право да работят в страната ни, обясни пострадалият. Поради това се налага приятелите им да ги спонсорират.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК