ГОРЕЩО
Васко Тайсъна от "Калашниците" се моли пред съда за по-лека мярка - ето какво решиха магистратите
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Шампионка е открита мъртва в спортен комплекс в София
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Киберзаплахата е едно от най-страшните неща. Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (ВИДЕО)
КЗК отмени решението за откриване на обществена поръчка за проектиране на националната детска болница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В семейството на Гала не могат да се отърват от COVID-19. Водещата в "На кафе" отново е с положителен тест и ще изостави будоарното предаване на Нова тв за известно време.
препоръчано
"Ще ми се наложи да остана у дома за десетина дни, защото вчера си направих тест, който се оказа положителен", обяви Гала.
Тя уточни, че се чувства добре и има само проблеми с гласа и носа.
Припомняме, че Гала преболедува коронавируса през октомври 2020 г. Заедно с нея COVID-19 прихвана и половинката й Стефан. Веднага, след като те оздравяха китайската напаст се настани и в организма на дъщерята на водещата - Мари.
свързани новини
Водеща на Гала под ключ заради COVID-19
15392
на 20.01.2022
Седем-осем месеца по-късно инфлуенсърката отново пипна вируса.
СЛЕД РЕКОРДА: Жената на Меси му се обясни в любов
11527
преди 2 часа
Златно момиче и актьор с приказна сватба в Милано
47042
преди 20 часа
Маги Томова е съсипана, след като Калоян я заряза заради 23-годишна моделка
62564
преди 21 часа
СЛЕД РАЗВОДА: Джей Ло на концерт с детето на Афлек
31885
на 22.06.2026


