BG EN

НАПАСТ: COVID-19 тръшна за втори път Гала

ГАЛЕРИЯ ШОУ

НАПАСТ: COVID-19 тръшна за втори път Гала

15402
на 31.01.2022
НАПАСТ: COVID-19 тръшна за втори път Гала
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В семейството на Гала не могат да се отърват от COVID-19. Водещата в "На кафе" отново е с положителен тест и ще изостави будоарното предаване на Нова тв за известно време.

препоръчано

"Ще ми се наложи да остана у дома за десетина дни, защото вчера си направих тест, който се оказа положителен", обяви Гала.

Тя уточни, че се чувства добре и има само проблеми с гласа и носа.

Припомняме, че Гала преболедува коронавируса през октомври 2020 г. Заедно с нея COVID-19 прихвана и половинката й Стефан. Веднага, след като те оздравяха китайската напаст се настани и в организма на дъщерята на водещата - Мари. 

свързани новини

Седем-осем месеца по-късно инфлуенсърката отново пипна вируса.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК