ГОРЕЩО
АССППБ С ГОРЕЩ ВЪПРОС! Лъже ли регионалният министър за безплатната пътна помощ или е подведен от фейк новините на АКФ? (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ДПС сезира Сметната палата за проверка за несъвместимост на зам.-министър на МВР
СКАНДАЛ: Ще демонтират олигархията ли? Вижте как кметът на Попово разпределя постове на ПП в бъдеща коалиция с Радев (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски предупреди, че се правят опити за "ала-бала" на изборите с "наше МВР" и се закани: Няма да стане! ДПС е партията на хората и който не го разбира, остава в миналото! (СНИМКИ)
МЪЛНИЯ! Таен свидетел уличил ОПГ-то на Благо Коцев - вижте разпита, в който строителният бизнесмен разказва как са му искали подкупи (СНИМКИ/ДОКУМЕНТ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Напрежение! Президендтът на Турция нарече Израел „терористична държава“
10522
на 15.05.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Турция Реджеп Ердоган нарече Израел „терористична държава“ на фона на сблъсъците между палестинци и израелски военни в района на Ивицата Газа, при което загинаха 52-ма палестинци, съобщава Анадолската агенция, цитирана от Газета.
препоръчано
„Израел е терористична държава... Това, което прави Израел е геноцид“, заяви Ердоган.
Турският президент осъди убийствата на палестинци, определяйки случилото се като хуманитарна трагедия.
свързани новини
Израелски самолети удариха ивицата Газа
16026
на 13.05.2018
Израел атакува позициите на ХАМАС в Ивицата Газа
11907
на 06.05.2018
Ердоган добави, че Анкара ще продължи да подкрепя Палестина.
Превод и редакция: ПИК
Израелски войници застреляха двама палестинци на границата на ивицата Газа
10140
на 30.04.2018
Палестинците поискаха независимо разследване на събитията в Ивицата Газа
11744
на 28.04.2018


