BG EN

Нелепа кражба! Мъж задигна слънцезащитни кремове от хипермаркет в Перник

Крими

Нелепа кражба! Мъж задигна слънцезащитни кремове от хипермаркет в Перник

4538
на 02.07.2014
Нелепа кражба! Мъж задигна слънцезащитни кремове от хипермаркет в Перник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Служители от Второ РУ "Полиция" – Перник задържаха криминално проявен за кражба, съобщиха от ОДМВР - Перник, пише ZaPernik.com.
 

препоръчано

Вчера бил подаден сигнал, че от голям хипермаркет в квартал „Изток” са откраднати слънцезащитни кремове. Пристигналите на място полицаи установили, че извършител на деянието е криминално проявения М.Д./26 г./ от областния град. Мъжът е познат с кражби и причиняване на средна телесна повреда. Задържан е за 24 часа и е започнато досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 77
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК