BG EN

Ненчо Балабанов с първа издънка в "Господарите" (ВИДЕО)

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Ненчо Балабанов с първа издънка в "Господарите" (ВИДЕО)

51100
на 27.09.2017
Ненчо Балабанов с първа издънка в Господарите (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Актьорът Ненчо Балабанов се препъна в ролята на вечно заяждащия се шеф Петров. В "Господари на ефира" излъчиха първия епизод на станалото вече легендарно шоу "Бай Брадър", в което участваха сърдитият готвач и Антон Стефанов.

препоръчано

Балабанов обаче не успя да влезе в кожата на шеф Борис Петров, което е първата му издънка като имитатор. Той стана известен с брилянтното превъплъщение в образа на премиера Бойко Борисов, а имитациите му на български и световни музикални звезди му донесе победата в "Като две капки вода".

Образът на дебелия и ужасно невъзпитан кулинар, който не може да бъде изтърпян от повечето съквартиранти, обаче не се отдаде на Ненчо.

Той е известен с лекия си характер и вечна усмивка, която рязко контрастира с нацупения Петров. Освен това поддържа перфектна фигура, за разлика от дебелия готвач, който дори се позволява да готви гол в разрез с хигиенните изисквания.

Затова зрителите оправдават провала му и се надяват да го видят в образа на Цуни или Лудия репортер.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 55
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК