BG EN

Нов случай на COVID-19 в дом за възрастни хора във Варна, жена почина

Региони

Нов случай на COVID-19 в дом за възрастни хора във Варна, жена почина

14565
на 13.08.2020
Нов случай на COVID-19 в дом за възрастни хора във Варна, жена почина
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Нов случай на коронавирус e регистриран в дом за възрастни хора във Варна. Там е починала жена на 87 години с установена положителна проба - съобщиха от Областния кризисен щаб.

Днес от РЗИ са взели проби от 30-те обитатели на дома, както и от целия персонал от 10 души. Очаква се пробите да бъдат готови утре.

В другите домове за възрастни хора, където бяха регистрирани огнища на коронавирус - "Гергана" и "Св. Георги", ситуацията е овладяна и няма нови заразени.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО) ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК