BG EN

Няма да повярвате за колко продадоха капитанската лента на Роналдо

Световен футбол

Няма да повярвате за колко продадоха капитанската лента на Роналдо

16996
на 04.04.2021
Няма да повярвате за колко продадоха капитанската лента на Роналдо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Хвърлената от португалската футболна суперзвезда Кристиано Роналдо капитанска лента по време на световната квалификация срещу Сърбия на 27 март в Белград беше продадена на благотворителен търг за 7.5 милиона динара (63 800 евро).

препоръчано

Тези данни бяха публикувани днес от онлайн сайтът на благотворителния търг, където наддаването се проведе в продължение на три дни.

В последните минути преди приключване на търга, залаганията са се увеличили. Цената се е покачила от 6 милиона на 7.5 милиона динара, но в последните секунди участник в търга под името MozzartBet е изпреварил конкурентите си с минималните 10 динара.

По-рано цената на капитанската лента се увеличи до 1.280 милиарда динара (10.8 милиона евро), но след проверка на участниците се оказало, че офертите са неплатежоспособни, казаха организаторите на търга пред ТАСС.

Парите ще бъдат използвани за лечение на болно дете, пише "Гонг".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК