ГОРЕЩО
СКАНДАЛ В РАЗВИТИЕ: МВР със СПЕШНА PR АКЦИЯ по избелването на провинилия се Бербатов - четат му конско заради пистолета в джипа
ГОРЕЩО В ПИК: Колтуклиева ИСКА СПЕШЕН ОТГОВОР от Дечев за среднощния гастрол на Демерджиев в ГДНП
МОР ПО ЧЕРНОМОРИЕТО! 9 делфина и над 300 буревестници са открити мъртви
ОГРОМНА ТРАГЕДИЯ! Ученичка се самоуби в Пловдив - причините са неизвестни
МЪЛНИЯ В ПИК! Изборите са опорочени след среднощната оперативка на Демерджиев в ГДНП. Кабинетът "Гюров" се провали - да подава оставка (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две бързи полицейски производства са образувани за кражба на дърва, съобщиха от Областната дирекция на Министерството на вътрешните работи в Разград.
препоръчано
При съвместни проверки със служители на „Кубратска гора” ЕООД, извършени вчера, е установено, че 70-годишният Д.П. от село Севар съхранява в дома си незаконно добити дърва – 8 кубика цер и 3 кубика габър. В къщата на негов съсед – И.Х. на 71 години, са открити 10 кубика цер, незаконно добити и собственост на „Кубратска гора”. Нанесените щети са в процес на изясняване.
свързани новини
Задържаха трима за кражба на дърва в Пернишко
5628
на 16.01.2015
Протест блокира движението между „Меден рудник“ и центъра на Бургас
7092
преди 3 часа
Акция по контрола на движението в Кюстендилско
13018
преди 19 часа
Задържаха двама мъже за домашно насилие в Кърджали
10329
преди 22 часа
Патриархът служи повечерня за "Кюстендилска пролет"
7141
на 20.03.2026


