ГОРЕЩО
Няма да повярвате кой от "Промяната" гласува срещу оставката на Делян Добрев
Министерството на финансите публикува Бюджет 2026 (ДОКУМЕНТ)
ДПС е в отлично политическо здраве и остава незаобиколим фактор в българската политика
ЕКШЪН! Радев скочи на опозицията заради големия дефицит и раздутата администрация, изгаври се с Кокорчо, Божо и Мартин за екселските таблици
СТРАХОТНО! 11 години по-късно: Бихме Италия на волейбол
По 50 лева ще получат 99 студенти от община Самуил по повод предстоящия студентски празник - 8 декември, съобщи зам.-кметът по образование, социални дейности и култура Бехра Зюлкяр. Еднократната помощ се отпуска с решение на Общинския съвет. По думите й това е традиция, продължаваща вече почти десет години. Условието е студентите да са редовно обучаващи се с постоянен адрес на територията на общината. Целта ни е по този начин да се поощрят младите хора и да знаят, че общинското ръководство мисли за тях. Надяваме се като завършат образованието си, да се върнат да работят тук, защото общината има нужда от млади и способни хора, подчерта Бехра Зюлкяр.
препоръчано


