ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Заличен нотариус от Монтана, осъден по наказателно дело, кандидат-депутат на Гешев, уреди сина си при Румен Радев (СНИМКИ)
СКАНДАЛ! Служебната власт легитимира шпицкомандите на професионалните протестъри - Гошо Боеца прекарва повече време в министерствата, отколкото самите министри (СНИМКИ)
НАД БЪЛГАРИЯ НАДВИСВА ОПАСНОСТ: Черно море може да се превърне в маршрут за МОЩЕН миграционен поток - кабинетът "Гюров" подценява проблема
БНТ, сменете си водещите, за да не ни лъжат гостите
Кандев прилича на селски пъдарин. Какъв ще е резултатът от акциите му на килограм?! Кьорфишеци. След изборите го пратете полицейско аташе в Индонезия
Региони
Общинарите в Ловеч приеха Декларация срещу изграждане на бежански центрове
5553
на 26.11.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Общинският съвет в Ловеч прие Декларация срещу изграждането на бежански центрове от отворен тип на територията на общината. Решението беше взето с 27 гласа „За“, един „Против“ и три „Въздържал се“.
препоръчано
Декларацията е предложена от общинските съветници на БСП и един независим. Текстът беше подкрепен и то групата на ГЕРБ, но имаше и критики.
Според вносителите, декларацията цели да не се допуска настаняване на бежанци, защото доклад на Eurostat сочи, че 80% от новопристигналите са хора с доста съмнителен произход.
свързани новини
Версия: Местят край границата лагера за бежанци в Харманли
18391
на 25.11.2016
Кметът на Ловеч Корнелия Маринова изрази увереност, че приетата декларация ще успокои гражданите на общината.
Мальовица стана еко курорт на годината
7951
преди 9 часа
Ученици от Добрич създадоха гълъб на мира за Благовещение
5137
преди 9 часа
ЗА БЛАГОВЕЩЕНИЕ: Отваря занаятчийски базар в Кюстендил
8806
преди 19 часа


