ГОРЕЩО
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
ПАРИТЕ НА ДЪРЖАВАТА! Николай Василев за гешефтите на Кокорчо: Бюджетите за последните 4 години бяха разхитителни
Харалан Александров с УБИЙСТВЕНА ДИАГНОЗА за Радев: Държи като лидер на опозиционна партия
Отговорността за сигурността на Украйна като на маса за пинг-понг
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хасковският окръжен съд осъди фермер за това, че е използвал европейски средства не по предназначение.
препоръчано
17 571 лева субсидия са били получени по мярка 112 за създаване на стопанство от млад фермер. В период от две години от 2010 до 2012 година, земеделецът използвал безвъзмездната финансова помощ за други цели.
На отклонилия европейски средства мъж е наложена пробация за 9 месечен срок. Присъдата подлежи на обжалване и протест пред Пловдивския апелативен съд в 15-дневен срок.
Осъдиха кюстендилка, докато е на гурбет в Германия
4281
на 28.11.2015


