ГОРЕЩО
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По данни на службата на ООН за координация на хуманитарни действия, жертвите на военния конфликт в Източна Украйнавече са надхвърлили 3 700 души, предаде ИТАР-ТАСС. Ранените са 9 075 души.
препоръчано
Бежанците са 427 000, повечето от тях са потърсили спасение в Русия. В районите, засегнати от сраженията, живеят повече от 5 млн. души.
Подчертава се обаче, че по данни на Световната здравна организация и ООН, вероятно броят на жертвите и ранените е много по-голям от официално обявения.
В доклада се изразява тревога, че военните действия все още продължават, въпреки сключеното на 5 септември примирие.


