ГОРЕЩО
Сабаленка гони “Sunshine Double” срещу любимката на Америка
ЕКСПЕРТНА ПРОГНОЗА: Ако Ормузкият проток остане затворен с месеци, цените могат да скочат до небесата
В неделя местим часовниците с час напред
"ТВЪРДАТА РЪКА"! Ще започне ли Дечев да арестува кметовете на ГЕРБ по модела на вдъхновителя си Рашков...
ВАЛИ! Сутрешното слънце мами, трупат се нови дъждовни облаци, прегърмява (КАРТИ)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Пребитите нотариуски са майка и дъщеря, едната е със счупен нос
33723
на 24.07.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двете жени пострадали от побой, ще бъдат хоспитализирани в Клиниката по лицево-челюстна хирургия на УМБАЛ "Св. Анна" - София АД. Това съобщиха от пресцентъра на болничното заведение.
препоръчано
По-възрастната (на 54 г.) е със счупен нос и множество контузни рани по лицето. По-младата жена (34 г.) също има множество контузни рани по лицето. Двете нотариуски са майка и дъщеря
Утре в 8.00 часа, пред главния вход на болницата, шефът на клиниката доц. Желю Димов ще даде допълнителна информация за състоянието на пострадалите жени.


