BG EN

Паника във Великобритания: Масово се запасяват с валута преди гласуването за Брекзита

ЕС

Паника във Великобритания: Масово се запасяват с валута преди гласуването за Брекзита

4017
на 23.06.2016
Паника във Великобритания: Масово се запасяват с валута преди гласуването за Брекзита
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британската пощенска служба съобщава, че поданиците на страната се запасяват с чуждестранна валута дни преди референдума за бъдещето на страната в ЕС. Само за последните събота и неделя търсенето на валута се е увеличило силно в сравнение със същия период миналата година, предаде Фокус, като се позовава на The Independent.

препоръчано

Според Пощенската служба на Великобритания, която отговаря за една четвърт от сделките с обмен на валута съобщи, че във вторник броят на сделките по клоновете се е увеличил с 48,8%. Продажбите са започнали да отбелязват ръст от месец май насам. 

Несигурността относно изхода от референдума за ЕС влияе силно върху курса на британската лира от годината насам. Тя получи 4% увеличение след като преди дни кампанията за оставането отчете преднина в социологическите проучвания. Предсказанията какво ще се случи със стойността на лирата след референдума варират, но повечето специалисти са на мнение, че денят след референдума ще бъде ден на крайности. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК