BG EN

Пенсионер пострада тежко при взрив на газова бутилка в „Бояна”

ГОРЕЩО
Инциденти

Пенсионер пострада тежко при взрив на газова бутилка в „Бояна”

13924
на 22.12.2019
Пенсионер пострада тежко при взрив на газова бутилка в „Бояна”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

80-годишен мъж пострада тежко след взрив на газова бутилка, съобщава БТВ.

препоръчано

Според информацията,  инцидентът е станал днес по обяд в столичния квартал „Бояна”. В 13:26 часа е подаден сигнал, като той е бил за взрив в къща.

Пострадалият мъж е с изгаряния по лицето, откаран е за преглед в болница. По време на взрива в имота е имало и други хора, но те са без наранявания.

Има сериозни материални щети по къщата.

На място са изпратени екипи на пожарната и полицията.

По първоначални данни, причината за взрива е неизправна газова бутилка. Не се стигнало да възпламеняване.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 юни - Стрелците могат да увеличат приходите си, Козирозите разкриват неподозирани възможности САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 юни - Стрелците могат да увеличат приходите си, Козирозите разкриват неподозирани възможности
ПИК TV x
САМО В ПИК! Киро ухилен до уши тръгна да се ръкостиска с Костов - Командира не го отрази (ВИДЕО) САМО В ПИК! Киро ухилен до уши тръгна да се ръкостиска с Костов - Командира не го отрази (ВИДЕО)
ново
Днес: 9
горещо
hot
най-четени новини в момента