BG EN

Петьо Блъсков: Свалянето охраната на Борисов и Пеевски не трябва да звучи като пропагандна дъвка и отмъщение

Час Пик ГЛАВНА

Петьо Блъсков: Свалянето охраната на Борисов и Пеевски не трябва да звучи като пропагандна дъвка и отмъщение

34049
преди 1 часа
Петьо Блъсков: Свалянето охраната на Борисов и Пеевски не трябва да звучи като пропагандна дъвка и отмъщение
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Свалянето на охраната на Бойко Борисов и Делян Пеевски не трябва да звучи като пропагандна дъвка и отмъщение. Не е хубаво. Това е изпълнение на законова норма." Това коментира журналистът Петьо Блъсков пред Нова нюз.

препоръчано

По думите му, ако за двамата политици има реална опасност, държавата трябва да реагира адекватно. Според него обаче в момента темата се използва за политически внушения, вместо вниманието да бъде насочено към по-важни въпроси.

"Там е заровено кучето. Да седнат и да си изяснят по между си кога аджеба имаше опасност - в сряда и в петък се махна опасността..."

Блъсков заяви още, че съдебната система има нужда от реформа от години, но политическото говорене по темата трябва да бъде ограничено. По думите му е необходимо дебатът да бъде воден основно от професионалисти и юристи, които да изготвят качествени законодателни промени.

„Важният въпрос е дали нашата система изобщо има нужда от главен прокурор”, посочи журналистът.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Хлад, порои и гръмотевици удрят България, лятото още го няма (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Хлад, порои и гръмотевици удрят България, лятото още го няма (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК