ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯТА С УБИТИТЕ УЧЕНИЦИ КРАЙ МЕЗДРА! Почернената майка на Иван: Шофьорът седеше отстрани с кръв по ръцете...
ГОЛЯМА ТАПА! Спряха движение в Кресненското дефиле заради катастрофа
25 души са арестувани за незаконното строителство в Баба Алино, 5-има са общински чиновници
ШОУ В НС! Острие на Радев сравни Кокорчо с Бърни Мадоф и Дейвид Копърфийлд (ВИДЕО)
ШОКИРАЩ РАЗКАЗ! Свидетел на касапницата на "Тракия": Един човек ми каза: Недей да ходиш, момче, децата са размазани, не гледай, много е зле положението
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двама варненци – на 53 и 64 години, са били задържани и глобени по 100 лева заради хулиганство.
препоръчано
В неделя вечерта двамата били във вътрешния двор на сграда на ул. "Мир" в морската столица. Между мъжете, които били в нетрезво състояние, възникнал скандал. Те извършили непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред, изразяващи се в отправяне на обиди и ругатни един към друг.
Варненците направили опит да се саморазправят физически. Единият произвел изстрел с газов пистолет, а другият счупил мрежа за комари на помещение наблизо.
ГОЛЯМА ТАПА! Спряха движение в Кресненското дефиле заради катастрофа
8929
преди 1 часа
Нов шеф на полицията във Велико Търново - ето кой е той
7512
преди 1 часа
За първи път в България ще се проведе трансграничен парад по Дунав
4611
преди 2 часа
Академията за родители се завръща в Русе
11599
преди 14 часа


