ГОРЕЩО
Mini-то на Любомир Семерджиев срещу „големите“ (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Татяна Буруджиева: Хората са успокоени и очакват добри резултати от правителството - ППДБ с толкова кадрови грешки е недопустимо да казват кое е добро и кое - не (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Първа оставка в кабинета "Радев"
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Принц Едуард, херцог на Кент и братовчед на кралица Елизабет Втора, ще бъде на посещение в България от днес до 9 април по покана на президента Росен Плевнелиев.
препоръчано
Днес принц Едуард ще положи венец пред Паметника на Незнайния войн, а по-късно ще има среща с президента Росен Плевнелиев на "Дондуков" 2.


