ГОРЕЩО
Бивш евродепутат пита Цецка Ризова и Лора Крумова кой е новият модел "Този - Онзи": Сънуваме кошмари, не знаем кого да напсуваме
СВЕТЪТ ИМ СЕ СРИНА: Взеха любимата играчка на ПП и ДБ
Медицински хеликоптер транспортира известен хирург с черепно-мозъчна травма от Петрич до София
Станислав Анастасов предупреди от парламентарната трибуна: Хора като Безуханова, Сандов и Терзиев могат да влияят на разследването за групата от Петрохан
ИМИТАЦИЯ БЕЗ ДАРБА: Гюров се снима на изтребител като подражание на Радев, защото иска да е кандидат за президент
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководителят на опозиционната Републиканска народна партия Кемал Кълъчдароглу призова турския министър на вътрешните работи Селами Алтънок да подаде оставка след атентата в Анкара, при който вчера загинаха над 120 души.
препоръчано
Според официалните данни 95 души са били убити, 246 ранени, 48 от тях са в интензивното отделение. Експлозиите са били активирани от двама атентатори - самоубийци в близост до жп гарата в столицата.
„Ако министърът уважава паметта на загинали, след такъв инцидент, той не трябва да остава на мястото си. Той трябва да подаде оставка” , призова Кълъчдароглу. Той добави, че оставка трябва да подаде и министъра на правосъдието на Турция Кенан Ипек./РИА „Новости”
свързани новини
Премиерът Борисов: Атентатът в Анкара потвърждава нестабилността на региона
4674
на 11.10.2015


