BG EN

Посланикът на Косово в България: Джокович е примитивен и изостанал балкански шовинист (ВИДЕО)

Тенис

Посланикът на Косово в България: Джокович е примитивен и изостанал балкански шовинист (ВИДЕО)

29691
на 13.01.2020
Посланикът на Косово в България: Джокович е примитивен и изостанал балкански шовинист (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Представителят на Косово в България Едон Кана коментира в Туитър как сръбските тенисисти отпразнуваха спечелването на титлата в новия отборен турнир ATP Къп в Австралия. Той беше особено остър към големия тенисист Новак Джокович.

препоръчано

"След военна маршова песен те продължиха с Косово...! Може да сте победители в ATP, но все пак дълбоко в себе си оставате примитивни, изостанали и обикновени балкански националисти и шовинисти! Неслучайно Новак Джокович е най-малко харесваният и обичан тенис шампион в историята", настоя посланикът на Прищина у нас.

Сръбските тенисисти спечелиха ATP Къп в Австралия, отпразнувайки победата си с изпяването на "Марш на Дрина" и "Видовден".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК