BG EN

Председателят на ДКЕВР: Няма причини цената на тока да се повиши

Животът днес

Председателят на ДКЕВР: Няма причини цената на тока да се повиши

3319
на 24.10.2013
Председателят на ДКЕВР: Няма причини цената на тока да се повиши
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Няма причини цената на тока да се повишава през тази зима. Това заяви председателят на Държавната комисия за енергийно и водно регулиране Анжела Тонева по време на изнесено открито заседание на енергийния регулатор във Варна.

На него бяха отсъдени Общите условия на договорите за продажба на електрическа енергия на "Енерго-Про Продажби" АД и общите условия за достъп и пренос на електрическа енергия от "Енерго-Про Мрежи" АД.

препоръчано

Тонева обясни, че такива обществени обсъждания ще има и в Пловдив, и в София, където са централите на другите две енергийни дружества.

Тя уточни, че предстои комисията да преразгледа таксите за повторно включване на клиенти, чието електричество е спряно, към мрежата. Според Тонева при обсъждането на този въпрос ще се търси максимална справедливост и за двете страни.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 119
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК