BG EN

Президентът на Венецуела Николас Мадура не смята да се отказва от свикването на Конституционна асамблея

СВЕТЪТ ДНЕС

Президентът на Венецуела Николас Мадура не смята да се отказва от свикването на Конституционна асамблея

10514
на 18.07.2017
Президентът на Венецуела Николас Мадура не смята да се отказва от свикването на Конституционна асамблея
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Венецуела Николас Мадуро няма намерение да се отказва от плановете си за свикване на Конституционна асамблея. Това обяви самият той пред El Nacional.

препоръчано

„Свиквам учредително събрание заради независимостта и суверенитета на страната ни. Нека Европа си говори каквото си иска, не ни вълнува какво говори Европа“, заяви Мадуро.

Президентът на Венецуела изрази възмущението си от критиките от страната на главата на дипломацията на Европейския съюз Федерика Могерини за намерението му да свика Конституционната асамблея.

„Федерика Могерина опита да нарежда на правителството на Венецуела. Каква наглост. Те да не си мислят, че сме 1809 година? Венецуела е свободна и суверенна държава, а не някаква колония на Европейския съюз“, изригна Мадуро.

Превод и редакция: ПИК

 

 

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Айтен Сабри защити идеята на ДПС за гласуване със сканиращи устройства (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Айтен Сабри защити идеята на ДПС за гласуване със сканиращи устройства (ВИДЕО)
ново
Днес: 113
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК