ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: Остават ни 20 метра до финала. След 1 януари ще говорим за оставки и протести (ВИДЕО)
Как компютрите на ВКС се оказаха под контрола на разузнавателни служби на Кремъл
Проф. Михаил Константинов ПОПАРИ политическите мераци на Радев: Клел се е да бъде обединител на нацията - всичко друго ще бъде престъпление
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът на Люксембург Ксавие Бетел бе приет в болница седмица, след като даде позитивен тест за Covid-19, съобщи Франс прес.
препоръчано
Бетел ще остане под лекарско наблюдение в лечебното заведение за 24 часа за допълнителни изследвания и като предохранителна мярка, посочиха от правителствената пресслужба.
Люксембургският премиер бе Covid ваксиниран в началото на май с една доза от препарата на "АстраЗенека".
Диагностициран бе на 27 юни - само два дни след участието си на срещата на върха на Евросъюза, но никой от 26-те останали лидери на страни-членки не е смятан за контактен, отбелязва АФП.
Белгия и Люксембург стартират ваксинирането срещу COVID-19
4977
на 28.12.2020
Заради коронавируса: Люксембург въведе полицейски час заради COVID-19
6698
на 25.10.2020


