BG EN

Проверяват басейните в Русе

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Проверяват басейните в Русе

3567
на 04.04.2014
Проверяват басейните в Русе
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Експерти проверяват готовността на басейните в община Русе за къпане през летния период.

препоръчано

Това съобщиха от кметството в крайдунавския град. Проверките се извършват със заповед на кмета Пламен Стоилов и ще обхванат открити и закрити плувни басейни в училища, спортни клубове, почивни бази, детски заведения и хотелски комплекси. В заповедта се посочват и местата, забранени за къпане.

Това са езерото в лесопарка "Липник", неохраняеми басейни, открити канали, язовири, територии по поречието на река Дунав и река Лом, както и в района на лимана. Кметовете на населените места в общината са задължени да осигурят безопасността на откритите канали, изкопи и микроязовири, разположени на територията на кметството. През летния период - от 1 май до 30 октомври, стопаните на водни площи трябва да поставят съответните забранителни, предупредителни и информационни знаци.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 49
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК