ГОРЕЩО
СЛЕДВАЩИЯТ ПРЕЗИДЕНТ! Валерия Велева: Йотова ще е кандидатурата на Радев и ще спечели с над 50%. ДПС ще играят със свой човек. Борисов е в много тежка ситуация
Диана Дамянова РАЗКРИ защо Делян Добрев не е "минало време" за политиката заради ТЕЗИ ДВЕ негови качества
Пеканов с ТЕЖКИ ОБВИНЕНИЯ - ето кого критикува за забавените милиарди по ПВУ
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Добрев официално напусна политиката (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
КРЪВ НА ПЪТЯ! Зверска катастрофа нощес край Сопот, има загинал
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Проповедникът Фетхуллах Гюлен, когото Турция обвини по-рано за участие в организирането на опита за преврат, е заявил, че е противник на авторитаризма, но никога не е подкрепял идеята за държавен преврат, предава РИА Новости, цитирана от "Фокус".
„Много пъти съм говорил за това, че съм поддръжник на републиканците. И съм против авторитарните методи на управление. Аз оставям решението за това дали има или няма демокрация в Турция на турския народ“, коментира Гюлен.
Той допълни, че „никога не е бил привърженик на държавните преврати“.
препоръчано


