BG EN

Пума нападна дете в Национален парк „Олимпик“

Америка

Пума нападна дете в Национален парк „Олимпик“

51123
на 22.07.2025
Пума нападна дете в Национален парк „Олимпик“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

4-годишно дете е било нападнато от пума в Националния парк "Олимпик" в щата Вашингтон, предаде USA Today, позовавайки се на съобщение от Службата на националните паркове на САЩ.

препоръчано

Нападението е станало около 15:15 ч. местно време на 20 юли. Дивата котка, която е била с проследяваща яка, е ухапала детето на популярен туристически маршрут, докато то се е разхождало със семейството си.

Парамедици и служители на парка са транспортирали пострадалото дете с хеликоптер до травматологичен център в Сиатъл, където детето е хоспитализирано.

След нападението рейнджърите веднага започнали издирване на пумата, а впоследствие към тях се присъединил и екип с обучени кучета.

Персоналът на парка открил животното на 21 юли, а малко по-късно то е било умъртвено.

„Няма заплаха за обществеността“, заявиха от службата. Случаят остава в процес на разследване.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева: В България никой не иска да разбере, че светът не е розов - постоянно мрънкаме за нещо (ВИДЕО) ПИК TV! Журналистката Лияна Панделиева: В България никой не иска да разбере, че светът не е розов - постоянно мрънкаме за нещо (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК