ПЪРВО в ПИК! ПОРЕДНА ГАВРА: Клиенти на "Мтел" изригнаха, плашат оператора със съд!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гневни абонати отново възропатаха срещу "Мтел". Мобилният оператор продължава да се гаври с клиентите си. Този път недоволството на потребителите е породено от излъчването на предимно турски и арабски телевизии и некоректното, според абонатите, отношение на служителите, които не отчитат погасените задължения коректно.
Вижте какво оплакванията на клиентите:
"Така, искам да попитам докъде смятате да стигнете с лъжите и злоупотребите си? От близо 5 години не съм ваш клиент. Прекратих предсрочно договора си като заплатих неустойките, които трябваше. Днес получавам предсъдебна покана, че дължа 606 лева. Държа да ми бъде обяснено от къде е тази сума и защо толкова години не съм получила никаква сметка или писмо. Мога да докажа с двама свидетели, че стоях половин час в офиса ви, докато една дебела служителка се опитваше да ме разубеди да не си прекратявам договора. Свидетелите бяха с мен и видяха как плащам неустойките. Ако не получа адекватно обяснение на това, ще се видим в съда, защото няма да оставя нещата така. Ще се съдим докрай."
"Браво! Добре сте конфигурирали операторския приемник на сателитната ви телевизия. Само турски и арабски телевизии, да се чуди човек в коя държава живее. Или е за да сме актуални с бежанската вълна?"


