Ради Цонев и Лече се отдалечават от Серия "Б"

17038
на 03.04.2017
Ради Цонев и Лече се отдалечават от Серия Б

Бившият младежки национал Радослав Цонев игра близо 20 минути, но не успя да помогне на тима си Лече в гостуването на Козенца в мач от 32-ия кръг на Лега Про-група С, третото ниво на италианския футбол.

Срещата завърши 0:0, а Цонев влезе на мястото на Малмоне в 73-ата минута. Равенството е осмо за "джалоросите", които вече изостават на шест точки от първото място, предаде Спортал. "Жълто-червените" имат 65 точки, като заемат второ място. Тимът през последните пет срещи, загуби два пъти, а днес завърши наравно. Лидерът Фоджа има вече седем поредни победи, след като спечели днес с 3:1 над Паганезе. Една от тях бе с 3:0 над Лече, като "росонерите" имат вече 71 точки и са все по-близо до завръщане в Серия "Б".

Защитникът Живко Атанасов пропусна равенството 2:2 на Юве Стабия с Касертана, което остави тимът му на четвърто място с 54 точки.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПИК TV: ППДБ се регистрираха за евровота, обявиха и водачите си за парламентарните избори. Ген. Атанасов не фигурира (ВИДЕО) ПИК TV: ППДБ се регистрираха за евровота, обявиха и водачите си за парламентарните избори. Ген. Атанасов не фигурира (ВИДЕО)