ГОРЕЩО
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът Румен Радев ще се срещне с британската кралица Елизабет Втора. По нейна покана той ще посети Великобритания между 17 и 19 октомври, съобщиха от прессекретариата на президентството.
Аудиенцията с кралицата ще бъде на 18 октомври.
По време на визитата българският държавен глава ще посети Съюзното военноморско командване на НАТО в Нортууд и ще изнесе лекция в Оксфорд.
В програмата му са включени и посещение на Уестминстърското абатство в Лондон, както и среща с българската общност на Острова.
Президентът ще бъде придружаван от съпругата си Десислава Радева, която ще се срещне с преподаватели от българските училища във Великобритания.
препоръчано
свързани новини


