ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Санирането с държавни пари на блок в Пловдив продължава, но се извършва от дюлгери със съмнителни качества. За това сигнализираха хора, живеещи в 16-етажния блок на улица "Ружа" 13. От средата на декември тя се ремонтира по националната програма за енергийна ефективност.
Столичната фирма, спечелила договора, обаче довела две бригади, които са пълна противоположност. Едните работници, които са на заплата, оправят източната фасада без забележки.
Тези на западната фасада обаче са самоуки дюлгери от махалата в Червен бряг, взети на надница. Работят некачествено, цапат навсякъде, не носят каски и не спазват никакви правила за безопасност, твърдят обитателите на блока, разказва за странния ремонт "Марица".


