ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководството на БФС ще реагира светкавично след вчерашните грандиозни скандали и оставката на селекционера на националния отбор Илиан Илиев.
препоръчано
Видните фактори в "Бояна" са решили да потърсят спешно Станимир Стоилов, който прави чудеса в турския Гьозтепе, съобщава БЛИЦ.
Футболната централа планира да покани Мъри за предстоящите два мача с Ейре от плейофите на Лига на нациите. В тази връзка ще се водят разговори не само с българския специалист, но и с шефовете му от измирския клуб. Идеята е Стоилов да води паралелно и Гьозтепе, и националния отбор на България.
Първата битка с ирландците е на 20 март в Пловдив, а ответната – в Дъблин 3 дни по-късно.
свързани новини
Илиан Илиев се закани с оставка
18930
на 01.03.2025
ЦСКА 1948 привлече германски халф
3051
преди 2 часа
Венци Стефанов култов: Левскарите са като хремата
7530
преди 2 часа
"Мис България" лекува футболист от тежка травма
8705
преди 3 часа
Монтана се раздели с чужденец
7076
преди 6 часа


