BG EN

Светлин Русев пред съда: Нешка Робева дала заем от 100 000 долара на страна по “Октопода"

ЧАС ПИК

Светлин Русев пред съда: Нешка Робева дала заем от 100 000 долара на страна по “Октопода"

26629
на 02.12.2013
Светлин Русев пред съда: Нешка Робева дала заем от 100 000 долара на страна по “Октопода
Автор:   Милан Николов

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Художникът Светлин Русев даде показания по делото "Октопод". Пред съда той разказа, че бил приятел с Георги Цветанов (важен свидетел в процеса), който се съветвал с него за картини. После той взел 20 000 долара заем от бизнес дама. После жената поискала да се върне дълга с картини на длъжника, които били на съхранение при Светлин Русев.

препоръчано

После Георги Цветанов взел срещу лихва заем от 100 000 долара от Нешка Робева, а тя казала, че после се е покрил.  Треньорката се обадила на Русев, за да оцени картини чрез които да се оправи дълга между страните.

Когато разговарял с Цветанов, Русев научил от него, че много са го били. Заради това художникът задал въпрос на Алексей Петров дали е бил Георги Цветанов. "Той се усмихна и ме попита нещо от рода защо да го бие. Отношенията между Алексей и Георги бяха добри, стана ми чудно, че са ескалирали така", каза Русев пред съда. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 82
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК