ГОРЕЩО
Избраха Карина Караиванова - Ганозова за подуправител на БНБ
ЗВУЧНА ПЛЕСНИЦА! Тошко Йорданов гневен: В тази ситуация сме заради политическата алчност на Асен Василев (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Делян Пеевски след решението за Съвета за мир: Петроханците днес приключиха! (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! След предложението на Делян Пеевски: Парламентът задължи МС да внесе закон за ратифицирането на Споразумението за мир
ПИК TV! Борисов: Вижте им морала на ППДБ - двама съдружници във фирма станаха областен и зам. областен управител (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Седем министри ще участват в парламентарния контрол. Министърът на отбраната Ангел Найденов ще отговори на 3 депутатски въпроса и питания.
препоръчано
Министърът на образованието и науката Анелия Клисарова ще отговори на 7 въпроса и питания от народни представители. Министърът на културата Петър Стоянович ще отговори на един въпрос и едно питане.
В парламентарния контрол ще вземат участие още заместник министър-председателят по икономическото развитие Даниела Бобева-Филипова, министърът на здравеопазването Таня Андреева-Райнова, министърът на младежта и спорта Мариана Георгиева и министърът на финансите Петър Чобанов.
Парламентарният контрол започва от 11.00 часа
Прокуратурата, ЦИК, МВР и ДАНС проведоха среща за изборите (СНИМКИ)
733
преди 2 минути
Избраха Карина Караиванова - Ганозова за подуправител на БНБ
16791
преди 48 минути


