ГОРЕЩО
С РЕШИТЕЛНАТА ПОДКРЕПА НА ДПС: Приеха мерките срещу галопиращите цени на първо четене
Еколози: Данните на Грийнпийс за ТЕЦ „Бобов дол“ доказват, че няма замърсяване над нормите
Fibank осъществи най-значимото международно пласиране на българска банка с две емисии облигации на обща стойност от 310 млн. евро
Танц със страха - Септември и Спартак (Варна) в битка за оцеляване
ВЛИЗАМЕ В УЧЕБНИЦИТЕ: Румен Радев с безпрецедентен световен рекорд
Европа
Секретарят на Съвета за национална сигурност на Украйна: 99,9% от народа ни иска смъртта на Путин
16004
на 27.10.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Секретарят на Съвета за национална сигурност и отбрана на Украйна Олексий Данилов коментира публикацията за смъртта на руския президент Владимир Путин.
препоръчано
"Рано или късно всички ще се преселим в отвъдното. Путин също. Огромна част от населението на нашата страна желае това. Бих казал, че 99,9% от гражданите на Украйна желаят смъртта на президента на Русия", каза високопоставеният служител на Киев, цитиран от украинската медия УНИАН.
"Путин не е здрав. Заради това той разгърна пълномащабната си война срещу нас. Първият признак за влошаване на психичното му здраве се прояви през лятото на 2008 г., когато той нападна Грузия", посочи още Данилов.
свързани новини
Телеграм канал с поредна фейк сензация: Путин е мъртъв, върви държавен преврат!
54307
на 27.10.2023
Дронове и балистични ракети удрят Киев
9541
преди 3 часа
Словакия затвори границата си с Украйна
17586
преди 4 часа
ООН с нов мирен план за Кипър
5998
преди 5 часа


