BG EN

Силен сняг вали при тунела на смъртта на Витиня

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Силен сняг вали при тунела на смъртта на Витиня

7217
на 10.02.2017
Силен сняг вали при тунела на смъртта на Витиня
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Силен сняг вали на автомагистрала "Хемус", предаде „Фокус“. На отделни места по автомагистралата видимостта е намалена заради мъгла и сняг – от 30 до 50 м.

препоръчано

При тунел „Витиня“ вали сняг, като пътните настилки се почистват. Сняг вали и при отбивката, заобикаляща тунелите „Топли дол“ и „Ечемишка“, където преди няколко дни загина жена. 

В района на Ботевград се е образувала мъгла. Сняг прехвърча в района на Ловеч, а също и между Велико Търново и Севлиево. 

От АПИ призовават водачите да шофират съобразено с метеорологичните условия.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК