BG EN

СКАНДАЛ В МАКЕДОНИЯ! Президентът изгони позорно Заев и Никола Димитров

Балкани

СКАНДАЛ В МАКЕДОНИЯ! Президентът изгони позорно Заев и Никола Димитров

27717
на 13.06.2018
СКАНДАЛ В МАКЕДОНИЯ! Президентът изгони позорно Заев и Никола Димитров
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Срещата на премиера Зоран Заев и министъра на външните работи Никола Димитров с президента на Македония Георги Иванов, на който двамата трябваше да го информират за пробива в преговорите с Гърция за името на страната, продължи едва 120 секунди.

препоръчано

След това лидерът на кабинета в Скопие и ръководителят на македонската дипломация са били изгонени от резиденцията на президента във Водно, разкриха източници на скопското електронно издание МКД, цитирани от "Фокус".

Иванов е попитал Заев и Димитров дали имат писмено споразумение с Гърция. След като е получил утвърдителен отговор, Иванов е казал на Заев и Димитров, че не е необходимо срещата да продължи, поясниха източници.

От редакцията припомнят, че Иванов е против промяната на името на принципа erga omnes и срещу изменение на Конституцията на Република Македония.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 117
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК