ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
СВЕТЪТ ДНЕС
Славой Жижек заяви, че би гласувал за Тръмп, понеже Клинтън „е истинската опасност“
11596
на 05.11.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Словенският философ Славой Жижек заяви, че Хилари Клинтън като президент на САЩ ще е по-опасна за страната от президентството на Доналд Тръмп, предаде Breitbart.
препоръчано
Философът-марксист заяви, че въпреки, че е „ужасен“ от Тръмп, вярва, че неговото президентство ще доведе до „голямо пробуждане“, което ще задвижи формирането на „нов политически процес“.
Според него Клинтън „е истинската опасност“, посочвайки нечестността ѝ, връзките ѝ с банковите елити и с нейната отдаденост на „абсолютната инерция“ на установената политическа система.
Според Жижек Тръмп е успял „да притесни окопалата се политическа система“.
ПРИ НАПАДЕНИЕ: Иран с план ако САЩ ги удари
898
преди 4 минути
Орбан отива във Вашингтон за първото заседание на Съвета за мир
6215
преди 1 часа
Вулкан в Камчатка изхвърли стълб от пепел на височина 11,6 км
5083
преди 2 часа
Експлозия в биотехнологична фабрика в Китай, осем души загинаха
7070
преди 2 часа


