ГОРЕЩО
inbet пита: „Кой е твоят?“
ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Тома Николов: Валякът "Петрохан" премаза Терзиев и ППДБ. Теодора Георгиева има разстройство на мисловната дейност - върза фльонга на фльонгите (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Журналистката Наталия Господинова с екшън коментар: Теодора Георгиева е доста семпла жена. Петното, което лепна върху страната ни, е непоправимо (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски се срещна с младежи от Шумен (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Селекционерът на Германия - Йоахим Льов, коментира отпадането на отбора от Световното първенство.
"Разочарованието е голямо и тишината в съблекалнята е убийствена. Никой не казва нищо.
препоръчано
Трябва обаче да приемем случилото се, защото не заслужавахме да продължим напред. Сторихме всичко нужно, за да се подготвим, но не се получи.
Поздравления и за противника от Република Корея", заяви специалистът.
Бундестимът си тръгва като последен в групата, след като днес отстъпи с 0:2.
Не е ясно и бъдещето на Льов, защото точно преди Мондиала той подписа нов договор до 2022 година, акцентира "Спортал".
НА СВЕТОВНОТО! Огромна радост за Швеция
14112
на 27.06.2018
"Шахматистите", "Белите орли"! А "лъвовете" - кога?
264776
на 24.06.2018


