ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ИЗВЪНРЕДНО! Млад мъж е прострелян в центъра на София
ВАЛЕЖИТЕ СПИРАТ! Остава облачно и мъгливо, морето е бурно (КАРТИ)
НА ВНИМАНИЕТО НА ПРОТЕСТА: ГОЛЯМАТА ЛЪЖА на "Промяната" (СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Голмайсторът на Манчестър Сити Серхио Агуеро бе наказан за три мача от Футболната асоциация на Англия и ще пропусне дербито с Манчестър Юнайтед следващия уикенд.
препоръчано
Аржентинският национал удари с лакът Уинстън Рийд по време на победата на "гражданите" над Уест Хем с 3:1 преди седмица, като в последствие от ФА решиха, че нападателят е действал умишлено.
От Сити решиха да обжалват наказанието, но жалбата им бе отхвърлена и в крайна сметка Пеп Гуардиола няма да може да разчита на Агуеро в следващия три мача.
Това означава, че 28-годишният футболист пропуска дербито с Юнайтед следващата събота, както и срещите с Борнемут от Висшата лига и Суонзи за Купата на лигата.
свързани новини
Манчестър Сити продължава без грешка в Премиършип
10361
на 28.08.2016
ОФИЦИАЛНО! Топ футболист на Барселона премина в Ман Сити
17044
на 25.08.2016
Сити на Пеп с разгромна победа
13421
на 20.08.2016


