ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Главескът Любомир Николов с горещи новини за хода на две специализирани операции - става страшно за джигитите на пътя (ВИДЕО)
ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Кандев показва талант в сферата на пиара. Хора, които не му мислят доброто, го пързалят, че го чака бляскава политическа кариера
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
Гърми нов скандал около Дара
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Венецуела получи искане за убежище от бившия консултант на ЦРУ Едуард Сноудън, съобщи президентът Николас Мадуро, цитиран от Ройтерс.
препоръчано
"Сноудън ще трябва да реши кога да вземе самолета, ако в крайна сметка иска да дойде тук", добави той.
Говорителката на Държавния департамент Дженифър Псаки заяви, че даването на убежище на Сноудън от страна на която и да е държава автоматично ще доведе до влошаване на отношенията със САЩ.
Тръмп: Подписването на меморандума със САЩ е капитулация за Иран
7176
преди 4 часа
Папата отива в Перу през ноември
4580
преди 4 часа
Започват 60-дневните преговори между Иран и САЩ
8272
преди 5 часа


