Спас Делев игра 81 минути при загуба на Погон (Шчечин)

5327
на 06.11.2017

Националът Спас Делев не успя да помогне на тима си Погон Шчечин при поражението от Легия Варшава с 1:3 в двубой от 15-ия кръг на първенството. Той остана на терена до 81-ата минута, когато беше заменен от Ковалчик.

Гостите от Варшава откриха резултата в края на първото полувреме, когато точен беше Броз от дузпа, предава Спортал. През второто полувреме домакините от Погон изравниха чрез Дригас, но с голове на Мулин и автогол на Двали оформиха крайния резултат.

След това поражение тимът на Погон е на последното място с актив от едва 9 точки, а Легия е на втората позиция с 28.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)