BG EN

Специалният представител на Държавния департамент на САЩ за КНДР обяви, че планира да подаде оставка

Америка

Специалният представител на Държавния департамент на САЩ за КНДР обяви, че планира да подаде оставка

9099
на 27.02.2018
Специалният представител на Държавния департамент на САЩ за КНДР обяви, че планира да подаде оставка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Специалният представител на Държавния департамент на САЩ за КНДР Джоузеф Юн обяви, че до края на седмицата планира да подаде оставка. Юн разкри намеренията си в интервю за CNN.

препоръчано

„Решението да се оттегля е изцяло мое и е лично“, заяви Юн.

Той коментира, че държавният секретар Рекс Тилърсън е изразил съжаление, като е разбрал за намеренията му.

Отбелязва се, че оттеглянето на Юн от поста може да създаде на САЩ сериозни трудности по въпросите за провеждане на политики по отношение на Северна Корея.

Превод и редакция:п ПИК

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Радев жегна предишните редовни правителства: Опитаха се да постигнат икономически ръст по най-лесния начин. Резултатът го знаем - инфлация, дългова спирала, висок дефицит (ВИДЕО) Радев жегна предишните редовни правителства: Опитаха се да постигнат икономически ръст по най-лесния начин. Резултатът го знаем - инфлация, дългова спирала, висок дефицит (ВИДЕО)
ново
Днес: 72
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК