ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
"Петрохан“ във фокуса на световните медии: “Мистерията около убийството „Туин Пийкс“ в България се задълбочава със със смъртта на заподозрени"
Киселова ПОСОЧИ кога ще бъде избран служебният премиер. Ето към кой ключов министър трябва да "насочим поглед"
Показаха мястото, където Иво Калушев и сподвижниците му са медитирали всеки ден с часове (ВИДЕО)
НОВО РАЗКРИТИЕ: Стомасите на починалите мъже в хижа „Петрохан“ са били празни, което подкрепя версия за...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на енергетиката Теменужка Петкова ще участва в енергийния форум на Югоизточна Европа, който ще се проведе днес и утре в Солун.
препоръчано
На събитието се очаква да присъстват още и енергийните министри на страните от Югоизточна Европа, Израел и Египет.
На форума ще бъде обсъдено развитието на регионалния енергиен пазар и в частност бъдещето на природния газ в Югоизточна Европа.
свързани новини
Събитието се организира от Американо-гръцката търговска камара, Атлантическия съвет и Гръцката асоциация за енергетика и икономика.
Национална стачка в туризма и ресторантьорството в Гърция на 25 февруари
5540
преди 6 часа
Гърция въвежда възрастова граница за достъп до социалните мрежи
7292
на 09.02.2026
Синиша Каран е новият президент на Република Сръбска
23543
на 09.02.2026


