ГОРЕЩО
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
КУЛТОВА ОФЕРТА: АВАРИЕН ПЛАН за Манол Пейков - предлагат му утешителен пост в парламента
САМО В ПИК И "РЕТРО": Внукът на Коста Цонев пръска по 1000 евро на вечер (СНИМКИ)
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
"Тойота" ще изплати 22 млн. долара компенсации за дискриминация при отпускането на кредити
3961
на 03.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Toyota Motor Credit Corporation, финансова структура в САЩ на японския автомобилен производител, ще изплати 21,9 млн. долара компенсации на афроамериканци, азиатци и граждани на тихоокеански острови, предава BBC.
препоръчано
Няколко хиляди клиенти на компанията са били ощетени с изплащането на по-големи суми по кредитите си за автомобили, всравнение с другите американски граждани. Оценка на данните показва, че афроамериканците са плащали по 200 долара повече, а азиатците и гражданите на тихоокеанските острови – по 100 долара отгоре.


