BG EN

Тома Спространов спира да води "Пулсиращи ноти"

Животът днес

Тома Спространов спира да води "Пулсиращи ноти"

60983
на 13.02.2017
Тома Спространов спира да води Пулсиращи ноти
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тома Спространов спира да води "Пулсиращи ноти" в края на месеца. Предаването обаче ще продължи да се излъчва в ефира на БНР. Негов водещ ще бъде Веселин Димитров - син на прочутия радиожурналист и преподавател във факултета по журналистика Веселин Димитров.

препоръчано

Синът му е музикален редактор. "Гласът на Спространов също ще продължи да се чува в ефира, тъй като той остава водещ на "Любопитно петолиние". Предаването е на радио "Пловдив" и всъщност е първото, което Спространов започва да води за БНР през 1967 г., припомня 24 часа. То звучи всяка неделя.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК