ГОРЕЩО
Проф. Румяна Коларова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ - ето как ГЕРБ са обърнали ситуацията с оставката на кабинета в своя полза
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-малко двама души пострадаха в резултат на торнадо, разразило се миналата нощ над западногерманската провинция Хесен, съобщи ДПА, позовавайки се на службите за гражданска защита.
препоръчано
Няма данни за загинали.
Полицията в град Фулда съобщи за много изкоренени дървета и съборени стълбове на електропроводи, което е лишило стотици домове от ток и телефонни връзки.
Отнесени са покривите на най-малко 16 къщи. Шофьор на лекотоварен автомобил бил изненадан от внезапен силен порив на вятъра и се блъснал в мантинелата, след което бил откаран в болница с тежки контузии, информира БТА.
свързани новини
20 души пострадаха при торнадо в Италия
13178
на 28.11.2012
Албания и Египет засилват икономическото си сътрудничество
8852
преди 7 часа
Volkswagen затваря завод в Германия за първи път в 88-годишната си история
10401
преди 8 часа
Група европейски лидери предложиха "многонационални сили" за Украйна
8297
преди 8 часа


