BG EN

Триатлонистка донесе първа олимпийска титла за Бермудските острови в историята

Други спортове

Триатлонистка донесе първа олимпийска титла за Бермудските острови в историята

4139
на 27.07.2021
Триатлонистка донесе първа олимпийска титла за Бермудските острови в историята
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Представителката на Бермудските острови Флора Дъфи спечели олимпийската титла в триатлона на Олимпиадата в Токио. Това е историческа първа олимпийска титла на Бермудите.

препоръчано

33-годишната Дъфи преодоля дистанцията за 1.55:36 часа.

Сребърният медал остана за британката Джордгия Тейлър-Браун, която остана на 1.14 минути от победителката. Бронзовото отличие е за Кейти Зафъръс, изостанала с 1.27 минути от шампионката.

 

Превод и редакция: ПИК

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК