BG EN

Турчин ще води Хановер 96

Световен футбол

Турчин ще води Хановер 96

2985
на 31.12.2013
Турчин ще води Хановер 96
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Турският специалист Тайфун Коркут бе назначен за треньор на Хановер 96, съобщи официалният сайт на немския клуб.

препоръчано

Коркут, който заменя Мирко Сломка, е подписал контракт до 30 юни 2016 г., който влиза в сила през януари.

Коркут има и немско гражданство, а за националния отбор на Турция като футболист е записал 42 мача. 39-годишният наставник досега е водил младежите на Реал Сосиедад, немските Хофенхайм и Щутгарт, и е бил асистент в треньорския щаб на Турция. Сломка бе на кормилото на Хановер от 2010 г.

Той бе уволнен заради незадоволителните резултати на тима в първия дял от първенството. В момента отборът зимува на 13-о място в класирането. Под ръководството на Сломка Хановер събра 18 точки в 17 мача. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК