BG EN

УЕФА решава за подновяването на евротурнирите на 17 юни

Световен футбол

УЕФА решава за подновяването на евротурнирите на 17 юни

6825
на 07.06.2020
УЕФА решава за подновяването на евротурнирите на 17 юни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изпълкомът на УЕФА, който е планиран за 17 юни, може да продължи два дни, съобщи президентът на Френската футболна федерация Ноел льо Грае.

препоръчано

В средата на месец май УЕФА обяви, че заседанието на изпълкома, на което трябваше да бъде утвърден окончателния списък с градове-домакини на Европейското първенство през 2021, е преместен от 27 май за 17 юни.

Очаква се да бъде взето и решение относно подновяването на двубоите от евротурнирите.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 108
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК