BG EN

Ужас: Стюардеса издъхна в агония в Южна Азия. Ето какво е довело до трагедията

ШАРЕН СВЯТ

Ужас: Стюардеса издъхна в агония в Южна Азия. Ето какво е довело до трагедията

8860
на 06.08.2019
Ужас: Стюардеса издъхна в агония в Южна Азия. Ето какво е довело до трагедията
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В Южна Азия 25-годишна стюардеса почина в мъки след силен вътрешен кръвоизлив и отказ на органите, съобщава The Sun.

препоръчано

Според информацията на изданието, момичето се почувствало зле и заедно със свои роднини отишли в болница. Там всички се оплаквали от треска и силно главоболие. Лекарите бързо установили, че всичи били заразени от треска след ухапвания от комари.

При стюардесата се развила тежка форма на инфекция, която довела до вътрешни кръвоизливи и отказ на органите.

Три дни след като била ухапана, стюардесата починала в агония.

Превод и редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК